FİKİRDEN BAŞARIYA

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde 1975 yılında İspirler Ticaret adıyla faaliyete başlayan firmamız, 1985 yılında otomotiv ve oto lastik sektörüne katılarak büyük bir başarı öyküsü yazmak için kalemi eline almıştır. Bu başarı öyküsü yazılırken firmamızın temel değerlerinin es geçilmemesine her zaman dikkat edilmiştir. Firmamız İspirler Ticaret en büyük adımlarını 1993 yılında Kadirli ilçesinde iş yerini açarak en büyük adımını atmıştır. İspirler Ticaret kurumsallaşmanın gerekliliklerini dikkate alarak 25.01.1999 tarihinde, İspirler LTD.ŞTİ. ortaklığına dönüştürülmüştür.

Misyonumuz

Beraber yol katettiğimiz kurumlarla

karşılıklı oluşturduğumuz bu büyük güven duygusunun, bugün bizlerin en büyük sermayesi olduğunu bilmenizi isteriz. Her geçen gün kaliteli hizmet anlayışını daha yüksek seviyelere çıkartan kuruluşumuz bu sermayede de her geçen gün büyümektedir.

Vizyonumuz

İspirler Oto Lastik stratejik hedefleri

doğrultusunda zamana ve modernleşmeye ayak uyduran bir kuruluştur. Kararlı olmak ve müşterilerin beklentilerini karşılamak, marka imajı ve marka çekiciliğini geliştirmek için dinamik bir ekiple, müşterilerimizin kaliteli hizmet beklentileri karşılamaktır.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.